MÖBLER / Bord / Soffbord 7908524
nr 790 8524
Soffbord
med utdragsskivor, teak, 1960-tal, Ferdinand Lundqvist, längd: 140, djup: 65, höjd: 53
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:37:57
10/11 19:45:05
100 kr
12/11 12:11:53